3 січня 2018 року учні 7 (11) класів Яворівської гімназії імені Осипа Маковея згідно з програмою предмета «Захист Вітчизни» спільно з учителем Гудошніковою Н.М. провели заняття у Яворівській районній поліклініці. Завідувачка поліклінікою Старик О.З. скерувала гімназистів до надзвичайно досвідчених і цікавих лікарів. Лікар Стень Н.В.  розповіла школярам про планування сім’ї та контрацептиви, лікар  Потупа І.І. – про венеричні захворювання та їх профілактику, лікар Процик Б.З. – про рентген та флюорографію, а лікар Лелик Л.А. ознайомила учнів зі змінами у медицині після прийнятої  медичної реформи та розповіла про серцево – судинні захворювання.

Переглядів: 519 | Додав: гімназія | Дата: 10.01.2018 | Коментарі (0)

06 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права учні старших класів Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея спільно з вчителем  правознавства Запотічною Наталією Федорівною відвідали Яворівський районний суд.

Учнів гімназії та їх вчителя Запотічну Н.Ф. зустріли суддя спікер Карпин І.М., керівник апарату суду Грицан Д.Б. та консультант суду Папірник Г.Я..  В ході ознайомчої екскурсії приміщенням учні дізналися про специфіку роботи суду, порядо ... Читати далі »

Переглядів: 453 | Додав: гімназія | Дата: 10.01.2018 | Коментарі (0)