Середа, 24.07.2019, 11:36
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Сайт Яворівської гімназії імені Осипа Маковея

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Обдаровані діти

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН!!!

Як і щороку, учні Яворівської гімназії проявили себе на високому рівні,

продемонстрували високий рівень знань, освіченість та творче мислення з усіх предметів!!!

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ!!!

7 клас

Ковтун Софія  - ІІ місце

Вчителі - Бородіна Г.Р., Пономарьова М.С.

Сабат ХристинаІІ місце

Вчитель - Луньо Н.П.

8 клас

Кривуля Ірина  - ІІ місце

Брезгунова Лілія - ІІІ місце

Вчителі - Сьоміна К.А., Лукасевич З.М.

9 клас

Петровська Олександра - І місце 

Вчитель - Коломієць Г.І.

Кущик Олеся - ІІІ місце

Вчителі - Парамонова Я.Ф., Поляк Г.І. 

10 клас 

Семеряк Оксана - ІІІ місце

 

11 клас

Поляк Катерина - І місце

Пелиньо Марія - ІІІ місце

Вчителі -  Чайковська Н.М., Фірчук О.М.

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

8 клас

Шевчик Іван - ІІІ місце

Вчитель - Сердюк І.Ю.

Кондришин Віра - ІІІ місце

Вчитель - Вербенець Г.Ф.

9 клас

Кущик Олеся - ІІ місце

Петровська Олександра - ІІ місце

Вчитель - Вербенець Г.Ф.

10 клас

Костюкевич Марія - ІІ місце

Вчитель - Комісар І.В.

11 клас

Климак Галина - ІІ місце

Вчитель - Букаріна Т.А.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ 

8 клас

Шипка Андріана - ІІ місце

Вчитель - Щирба М.С.

9 клас

Петровська Олександра - І місце 

Вчитель - Щудлюк Л.І.

10 клас

Роган Юстина - І місце

Вчитель - Щирба М.С.

11 клас

Іватьо Оксана - ІІ місце 

Вчитель - Данило Н.Б.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ІСТОРІЇ

9 клас

Пенцко Ірина - ІІІ місце 

Вчитель - Моляща О.Я. 

11 клас

Климак Галина - ІІІ місце

Вчитель - Романишин Н.А.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З МАТЕМАТИКИ

6 клас

Карпа Богдан - ІІІ місце 

Вчитель - Карпа Я.М.

7 клас

Гринчак Роман - ІІІ місце

Вчитель - Ткач Л.М.

Могила Софія - ІІІ місце

Ковтун Софія - І місце 

Вчитель - Пиж О.Г. 

8 клас

Кривуля Ірина - ІІІ місце

Вчитель - Дутко Л.В.  

9 клас

Пісоцька Марія - ІІІ місце

Петунін Юрій - І місце

Вчитель - Карпа Я.М.

10 клас

Бачало Роман - ІІ місце

Маковецький Богдан - ІІ місце

Вчитель - Дутко Л.В.  

11 клас

Карпа Михайло - ІІ місце

Вчитель - Ткач Л.М. 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З БІОЛОГІЇ

8 клас

Кривуля Ірина  - ІІІ місце 

Вчитель - Марків Л.М.

9 клас

Гунькало Володимир - ІІ місце 

Петровська Олександра - ІІ місце

Маковей Роман - ІІІ місце

Вчитель - Бачало О.Р. 

10 клас

Бачало Роман - І місце

Вчитель - Бачало О.Р. 

11 клас

Гавриленко Оксана - І місце

Іватьо Оксана - ІІ місце

Середа Тетяна - ІІІ місце

Вчитель - Бачало О.Р. 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ХІМІЇ 

7 клас

Мазуркевич Марта - ІІІ місце

Вчитель - Фітьо Я.А.

8 клас

Кривуля Ірина - ІІІ місце

Вчитель - Фітьо Я.А.

9 клас

Піта Роман - ІІ місце

Петровська Олександра - ІІ місце

Вчитель - Мигаль Н.П.

10 клас

Семеряк Оксана - ІІІ місце

Вчитель - Фітьо Я.А.

11 клас

Гавриленко Оксана - І місце

Козьол Лілія - ІІ місце

Вчитель - Мигаль Н.П.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ГЕОГРАФІЇ 

8 клас

Брезгунова Лілія - ІІІ місце

Вчитель - Шульган О.Г.

9 клас

Перожак Віталій - ІІІ місце

Вчитель - Петришин Г.Ф.

10 клас

Копитко Ольга - ІІ місце

Вчитель - Копитко О.С.

11 клас

Середа Тетяна - ІІ місце

Вчитель - Петришин Г.Ф.

Переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ФІЗИКИ

7 клас

 Гринчак Роман - ІІІ місце

Вчитель - Лещишин О.Ф.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ІНФОРМАТИКИ

9 клас

Перожак Віталій - І місце

Вчитель - Лещишин М.Д.

10 клас

Озимок Максим - І місце

Пелиньо Тарас - ІІ місце

Вчитель - Лещишин М.Д.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

9 клас

Перожак Віталій - ІІІ місце

Бруцький Вадим - ІІІ місце

Вчитель - Лещишин М.Д.

10 клас

Озимок Максим - ІІІ місце

Пелиньо Тарас - І місце

Вчитель - Лещишин М.Д.

11 клас

Романишин Іван - ІІІ місце

Вчитель - Лещишин М.Д.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ЕКОНОМІКИ

10 клас

Филянець Андрій - ІІ місце

Вчитель - Грицан Л.П.

11 клас

 Пелиньо Марія - ІІ місце

Вчитель - Грицан Л.П.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ПРАВОЗНАВСТВА

9 клас

 Пенцко Ірина - ІІІ місце

Вчитель - Запотічна Н.Ф.

10 клас

 Дмуховська Валерія - ІІІ місце

Вчитель - Запотічна Н.Ф.

11 клас

 Глова Анна-Марія - ІІІ місце

Вчитель - Запотічна Н.Ф.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ЕКОЛОГІЇ

10 клас

 Семеряк Оксана - ІІ місце

Вчитель - Горбей О.П.

11 клас

 Кухар Ігор - ІІ місце

Вчитель - Марків Л.М.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

8 клас

 Брезгунова Лілія - ІІ місце

Вчитель - Горох М.С.

9 клас

Пенцко Ірина - ІІ місце

Вчитель - Горох М.С.

10 клас

Семеряк Оксана - ІІ місце

Вчитель - Горох М.С.