ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН!!!

Як і щороку, учні Яворівської гімназії проявили себе на високому рівні,

продемонстрували високий рівень знань, освіченість та творче мислення з усіх предметів!!!

Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

І місце  - Тишик Вікторія (4–В) (вч. Гуль О.Б.)

                Коваль Анна (5-А) (вч. Данило Н.Б.)

ІІ місце – Лисняк Анна (4-Б) (вч. Данило Н.Б.)

                Федор Марта (6-В) (вч. Щирба М.С.)

ІІІ місце – Кравчук Тетяна (4-Б) (вч. Данило Н.Б.)


Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

І місце – Ковтун Софія (5-А)  (вч. Винар Л.В.)

ІІ місце – Кайдер Анна (4-А)  (вч. Винар Л.В.)

                Масюк Андрій (5-В) (вч. Букаріна Т.А.)

                 Кущик Олеся (7-Г)  (вч. Вербенець Г.Ф.)

ІІІ місце – Лисняк Анна (4-Б) (вч. Прудивус О.І.)

                  Могила Софія (5-А) (вч. Винар Л.В.)

                  Кондришин Віра (6-В) (вч. Сердюк І.Ю.)

                  Шевчик Іван  (6-В) (вч. Сердюк І.Ю.)


Всеукраїнської олімпіади з християнської етики

Вчитель – Горох М.С.

ІІ місце – Кайдер Анна (4-А)

                 Теличко Василина (4-А)

                  Мруць Марія (6-В)

ІІІ місце – Маюк Анастасія (5-А)

                  Могила Софія (5-А)

                  Федор Марта (6-В)


Всеукраїнської олімпіади з біології

І місце – Петровська Олександра (7-В)  (вч. Бачало О.Р.)

ІІ місце – Могила Софія (5-А)  (вч. Марків Л.М.)

                Маковей Роман (7-В)  (вч. Бачало О.Р.)             

                Шугалтер Роман (7-В)  (вч. Бачало О.Р.)             

ІІІ місце – Іванюк Анна (4-А)  (вч. Марків Л.М.)

                 Флис Марія (7-В) (вч. Бачало О.Р.)  


            Всеукраїнської олімпіади з математики

І місце – Петунін Георгій (7-Б) вч. Карпа Я.М.

ІІ місце – Ковалик Владислав (3-А), вч. Кригуль У.В.,

                 Брезгунова Лілія (6-Б) вч.Дутко Л.В.,

                 Перожак Віталій (7-Б) вч.Карпа Я.М.

ІІІ місце – Сичак Софія (2-В) вч. Пиж О.Г.,

                   Гамела Богдан (3-Б), вч.Кригуль У.В.

                    Ковтун Софія . вч.Пиж О.Г.


Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ІІ місце – Гамела Софія (6-В) вч. Лещишин І.Т.

ІІІ  місце – Сичак Софія (2-В) вч. Мусаковська Н.І.

                    Гамела Богдан (3-Б) вч. Лещишин І.Т.

                    Перожак Віталій (7-Б) вч. Лещишин М.Д.


Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

ІІ місце – Перожак Віталій (7-Б) вч. Лещишин М.Д.