ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН!!!

Як і щороку, учні Яворівської гімназії проявили себе на високому рівні,

продемонстрували високий рівень знань, освіченість та творче мислення з усіх предметів!!!

ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА

Маюк Анастасія - ІІІ місце(4-А клас)

Вчитель - Горох М.С.


АНГЛІЙСЬКА МОВА

Турба Юлія - ІІ місце(7-В клас)

Вчитель - Комісар І.В.


ГЕОГРАФІЯ

Гринчак Роман - ІІ місце(4-Б клас)

Вчитель - Шульган О.Г.


ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Пелиньо Тарас - ІІ місце (7-Б клас)

Вчитель - Лещишин М.Д.


ХІМІЯ

Петровська Олександра - ІІІ місце (6-В клас)

Піта Роман - ІІІ місце (6-В клас)

Флис Наталія - ІІІ місце (4-В клас)

Вчитель - Мигаль Н.П.


ЕКОНОМІКА

Филянець Андрій - ІІІ місце (7-А клас)

Вчитель - Грицан Л.П.


МАТЕМАТИКА

Тишик Вікторія - ІІІ місце (3-В клас)

Вчитель - Кригуль У.В.


БІОЛОГІЯ

Бачало Роман - ІІІ місце (7-Б клас)

Вчитель - Бачало О.Р.




ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН!!!

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ!!!

4 клас  Коваль Анна - І місце (вч. Данило Н.Б.)

             Чепіль Ярина - ІІ місце (вч. Линда Л.М.) 

5 клас  Кондришин Віра - ІІІ місце (вч. Щирба М.С.)

6 клас  Кущик Олеся - ІІ місце (вч. Щирба М.С.)

7 клас  Роган Юстина - ІІ місце (вч. Щирба М.С.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

4 клас   Ковтун Софія - І місце (вч.Винар Л.В.)

5 клас   Шевчик Іван - ІІ місце (вч.Сердюк І.Ю.)

6 клас  Кущик Олеся - ІІІ місце (вч.Вербенець Г.Ф.)

             Пенцко Ірина- ІІІ місце (вч.Вербенець Г.Ф.)

             Кузів Ольга - ІІІ місце (вч.Вербенець Г.Ф.)

7 клас   Турба Юлія - І місце (вч. Комісар І.В.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З МАТЕМАТИКИ

3 клас 

Тишик  Вікторія - І місце (вч. Кригуль У.В.)

Карпа Богдан - ІІІ місце (вч. Карпа Я.М.)

5 клас    Фітель Анна - ІІ місце (вч.Дутко Л.В.)

6 клас   Петунін Юрій - І місце (вч. Карпа Я.М.)

7 клас   Бачало Роман - ІІІ місце (вч. Дутко Л.В.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З БІОЛОГІЇ

4 клас  Вареніченко Аліна - ІІІ місце (вч.Марків Л.М.)

    Флис Наталія  - ІІІ місце (вч.Марків Л.М.)

5 клас  Кривуля Ірина - ІІІ місце (вч.Марків Л.М.)

6 клас   Шугалтер Роман - ІІ місце (вч.Бачало О.Р.)

              Маковей Роман -  ІІ місце (вч.Бачало О.Р.)

                         Петровська Олександра  ІІ місце (вч.Бачало О.Р.)

7 клас   Бачало Роман - І місце (вч.Бачало О.Р.)

                        Качалка Анастасія - ІІІ місце (вч.Бачало О.Р.)

                   Семеряк Оксана - ІІІ місце (вч.Бачало О.Р.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

4 клас  Маюк Анастасія - ІІ місце (вч. Горох М.С.)

5 клас   Кривуля Ірина - ІІ  місце (вч. Горох М.С.)

6 клас   Пенцко Ірина- ІІІ місце (вч. Горох М.С.)

                        Шандрук Анастасія - ІІ місце (вч. Горох М.С.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

3 клас  Тишик Вікторія - І місце (вч. Коломієць Г.І.)

             Кайдер Анна - ІІІ місце (вч. Лукасевич З.М.)

           Лисняк Анна - ІІІ місце (вч. Коломієць Г.І.)

     4 клас    Могила Софія - ІІІ місце (вч. Парамонова Я.Ф., Пономарьова М.С.)

            Ковтун Софія - ІІ місце (вч. Бородіна Г.Р., Пономарьова М.С.)

                             9 клас    Кривуля Ірина - ІІІ місце (вч. Сьоміна К.А., Лукасевич З.М.)

                                           Брезгунова Лілія - ІІІ місце (вч. Сьоміна К.А., Лукасевич З.М.)

6 клас  Кущик Олеся - ІІІ місце (вч. Коломієць Г.І.)

         7 клас  Семеряк Оксана - ІІІ місце (вч. Чайковська Н.М.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ЕКОНОМІКИ

6 клас  Петунін Георгій - І місце (вч. Грицан Л.П.)

         7 клас  Филянець Андрій - І місце (вч. Грицан Л.П.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ІНФОРМАТИКИ

5 клас   Батрон Олег - ІІ місце (вч. Лещишин І.Т.)

6 клас  Перожак Віталій - ІІІ місце (вч. Лещишин М.Д.)

7 клас    Пелиньо Тарас - ІІ місце (вч. Лещишин М.Д.)

                    Озимок Максим - ІІІ місце (вч. Лещишин М.Д.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ФІЗИКИ

           3 клас Тишик Вікторія - І місце (вч. Музичко Н.В.)

4 клас  Гринчак Роман - ІІІ місце (вч. Лещишин О.Ф.)

6 клас  Перожак Віталій - ІІІ місце (вч. Лещишин О.Ф.)

7 клас  Бачало Роман - І місце (вч. Музичко Н.В.)

                 Пелиньо Тарас - ІІ місце (вч. Музичко Н.В.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ІСТОРІЇ

4 клас  Станько Тарас - ІІ місце (вч. Меленчук І.Б.)

     Ревич Яна - ІІ місце (вч. Меленчук І.Б.)

5 клас  Хайрулін Олександр - ІІІ місце (вч. Запотічна Н.Ф.)

6 клас  Пенцко Ірина - ІІІ місце (вч. Моляща О.Я.)

                7 клас Филянець Андрій - ІІІ місце (вч. Романишин Н.А.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!!!

4 клас  Підлужний Назар - ІІІ місце (вч. Лещишин І.Т.)

5 клас  Гамела Софія - ІІІ місце (вч. Лещишин І.Т.)

6 клас  Перожак Віталій - ІІІ місце (вч. Лещишин М.Д.)

7 клас    Пелиньо Тарас - ІІ місце (вч. Лещишин М.Д.)

                    Озимок Максим - ІІІ місце (вч. Лещишин М.Д.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ПРАВОЗНАВСТВА!!!

5 клас  Кондришин Віра - ІІІ місце (вч. Запотічна Н.Ф.)

6 клас  Іваник Михайло - ІІІ місце (вч. Запотічна Н.Ф.)

7 клас   Дмуховська Валерія - ІІ місце (вч. Запотічна Н.Ф.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ГЕОГРАФІЇ!!!

4 клас  Гринчак Роман - ІІ місце (вч. Шульган О.Г.)

5 клас  Брезгунова Лілія - ІІІ місце (вч. Шульган О.Г.)

6 клас  Коновал Богдан - ІІ місце (вч. Петришин Г.Ф.)

         Бугій Павло - ІІІ місце (вч. Петришин Г.Ф.)

7 клас    Копитко Ольга - ІІ місце (вч. Копитко О.С.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ХІМІЇ!!!

3 клас Тишик Вікторія - ІІ місце (вч. Мигаль Н.П.)

Корчак Марія - ІІІ місце (вч. Мигаль Н.П.)

Пелиньо Вероніка - ІІІ місце (вч. Мигаль Н.П.)

4 клас Флис Наталія - ІІ місце (вч. Мигаль Н.П.)

Вареніченко Аліна - ІІІ місце (вч. Мигаль Н.П.)

Мазуркевич Марта - ІІІ місце (вч.Фітьо Я.А.)

5 клас   Кривуля Ірина - ІІІ місце (вч.Фітьо Я.А.)

                   6 клас  Петровська Олександра - І місце (вч. Мигаль Н.П.)

          Піта Роман - ІІ місце (вч. Мигаль Н.П.)

7 клас   Семеряк Оксана - ІІ місце (вч.Фітьо Я.А.)

               Роган Юстина - ІІІ місце (вч.Фітьо Я.А.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З ЕКОЛОГІЇ!!!

6 клас   Горбей Марія - ІІІ місце (вч. Горбей О.П.)

7 клас   Семеряк Оксана - ІІІ місце (вч. Горбей О.П.)


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З АСТРОНОМІЇ!!!

6 клас   Перожак Віталій - ІІ місце (вч. Лещишин О.Ф.)