Головна » 2018 » Січень » 10 » Тиждень права
13:58
Тиждень права

06 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права учні старших класів Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея спільно з вчителем  правознавства Запотічною Наталією Федорівною відвідали Яворівський районний суд.

Учнів гімназії та їх вчителя Запотічну Н.Ф. зустріли суддя спікер Карпин І.М., керівник апарату суду Грицан Д.Б. та консультант суду Папірник Г.Я..  В ході ознайомчої екскурсії приміщенням учні дізналися про специфіку роботи суду, порядок прийому та реєстрації вхідної кореспонденції.

Суддя спікер Карпин І.М. ознайомила школярів із специфікою професії судді та розповіла, що робота судді надзвичайно складна і відповідальна.

Керівник апарату суду Грицан Д.Б. розповіла учням про історію створення суду, про роботу канцелярії, посадові обов’язки працівників апарату суду та відповіла на запитання, які цікавили учнів щодо певних ділянок роботи.

Секретар судових засідань Охримчук І.С. розповіла учням гімназії про роботу автоматизованої системи документообігу суду «Д-3» та ознайомила з порядком роботи з технічними засобами фіксування судового засідання та пояснила принцип роботи при проведенні дистанційного судового засідання.

Консультант суду Папірник Г.Я. ознайомила учнів гімназії з порядком проведення курсу на зайняття вакантних посад та провела правову вікторину. Переможцям вікторини було вручено призи та грамоти.

Після прослуханої інформації учні гімназії переглянули відеофільм «Життя справи в суді» створений Регіональним центром комунікації громадськості з судами спільно з Зарічним районним судом м. Суми, за підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Переглядів: 168 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: