Першого вересня усі шляхи ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги- дороги до знань, до нових сподівань і звершень.

Відбулись урочистості з нагоди Першого Дзвоника і в Яворівській гімназії  ім. Осипа Маковея.За доброю традицією 1 вересня розпочинається з молебеня  у храмі св. Юра, а продовжується урочистою лінійкою на шкільному подвір’ї. Привітати гімназистів зі святом зібралися батьки, вчителі та гості.Директор навчального закладу Моржин Н. Р. привітала усіх присутніх зі святом знань, побажала дітям у навчальному році нових успіхів і досягнень. За усі роки незалежності Україна вперше відзначила 1 вересня у стані неог ... Читати далі »

Переглядів: 554 | Додав: гімназія | Дата: 05.09.2014 | Коментарі (0)