23 серпня 2017 року Яворівщина відзначала 150-річчя від дня народження видатного поета Осипа Маковея. Учні та вчителі Яворівської гімназії ім.Осипа Маковея долучились до святкування.Слід відзначити, що прибули до Яворова і нащадки Осипа Маковея із Заліщиків. У гімназії відбулося одразу декілька заходів, присвячених поету: конкурс читців поезії О.Маковея, в якому брали участь кращі читці гімназії; конференція Осип Маковей (1867-1925), на якій учасників ознайомили з життям та творчістю видатного яворівчанина; флеш-моб, поєднаний і з Днем Прапора. У  заходах приймали участь всі бажаючі.

Переглядів: 389 | Додав: гімназія | Дата: 17.10.2017 | Коментарі (0)

1 вересня 2017 року учні та педагогічний колектив гімназії знову повернулися у стіни Рідної школи для збагачення знаннями, обміну досвідом та пізнання нового та невідомого.  Традиційно гімназисти почали святкування з молитви у храмі Св. Юрія, після цього колоною рушили до пам’ятника Героям Небесної Сотні, де вшанували загиблих хвилиною мовчання, а тоді вирушили до гімназії, де на подвір’ї відбулась урочиста лінійка.

Свято Першого дзвоника завжди скликає батьків, друзів та усіх, хто причетний до освітянського життя. Вітаємо усіх з початком навчального року, бажаємо наснаги, здоров’я та успіхів у навчанні!!!

Переглядів: 407 | Додав: гімназія | Дата: 17.10.2017 | Коментарі (0)