16 жовтня у Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея відбулась зустріч учнів 7-Б класу з воїном АТО командиром 24 механізованої бригади полковником ЗС України Михайлом Гнатівим. Зустріч організувала вчитель історії та правознавства Запотічна Н.Ф.

Переглядів: 456 | Додав: гімназія | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

16 жовтня у гімназії учнівське самоврядування організувало вечір відпочинку для учнів 1-2 класів «Посвята в гімназисти». Ведучі свята Добрянська Юлія (5-В кл.) та Квас Олег (7-Б кл.) продумали цікаву програму.

Учні 1-2 гімназійних класів  брали участь у різних конкурсах, розказували вірші та співали пісні, танцювали. На завершення вечора всім першокласникам вручили  емблеми Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея.

Переглядів: 498 | Додав: гімназія | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

16 жовтня 2015 року на подвір’ї  гімназії імені Осипа Маковея проведено конкурс строю та пісні, присвячений Дню Захисника України та 73 річниці створення УПА. В конкурсі взяли участь всі учні  гімназії. На свято був запрошений учасник АТО командир батальйону 24 механізованої бригади полковник ЗС України Михайло Гнатів.

6-Г клас – переможець конкурсу був  нагороджений  цінним подарунком.

Переглядів: 476 | Додав: гімназія | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

14 жовтня 2015 року громадське об’єднання «Самопоміч»  організувало для учнів шкіл та громади Яворова спортивне свято «Ігри патріотів». Змагання були присвячені 73 річниці створення УПА. У заході брали участь команди Яворівської гімназії  ім.Осипа Маковея, Яворівської  СЗШ №2, Яворівської  СЗШ №3 .

Команду нашої гімназії представляли  Проказа Роман (7-А кл.), Мигаль Дмитро (7-Б кл.), Гула Мирон (7-А кл.), Петруха Денис (6-В кл.), Івахов Владислав (7-А кл.), Стецик Орест(4-А кл.), Коряк Богданна( 7-А кл.), Давидюк Богдан (6-Б кл.), Борова Юлія (7-А кл.), Кондришин Христина (7-А кл.), Майхер Андрій (5-Б кл.), Василишин Роман (7-Б кл).

... Читати далі »

Переглядів: 448 | Додав: гімназія | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (1)

03 жовтня 2015 року учнівське самоврядування організувало для всіх вчителів Яворівської гімназії ім.Осипа Маковея вітальний концерт, присвячений Дню Вчителя.

Переглядів: 398 | Додав: гімназія | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)