16 березня 2015 року в Яворівській гімназії  імені Осипа Маковея відбулося методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів Яворівського освітнього округу № 1. На засіданні окружної методичної  комісії були присутні 11 соціальних педагогів та практичних психологів.

Соціальним педагогом Яворівської гімназії  ім. Осипа Маковея Грюнер М.І. було проведене заняття з елементами тренінгу на тему: «Вибір професії - найважливіший крок у житті» з учнями 5-В(9) класу. Епіграфом заняття стали слова із народної мудрості:

Життя прожить – не поле перейти, ... Читати далі »

Переглядів: 583 | Додав: гімназія | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

12.03.2015 року  в приміщенні Народного дому м. Яворова була проведений літературно-музичний захід на тему: «Слався, Великий Кобзарю!» за участю учнів 9 – 11 класів Яворівської гімназії імені Осипа Маковея. Захід організували вчитель української мови та літератури Чайковська Н.М. та керівник театрального гуртка «Околиця» Петрик О.О.

Переглядів: 518 | Додав: гімназія | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

20 лютого 2015 року в приміщенні Народного дому м. Яворова колектив Яворівської гімназії імені Осипа Маковея вшанував убієнних на Євромайдані. Вечір-реквієм пам’яті Небесної сотні розпочався спомином кожного, хто віддав своє життя за свободу, незалежність та демократію. На сцені запалали жовто-блакитні лампадки. У виконанні учнів прозвучали вірші та пісні про Небесну сотню.

Після дійства у залі, всі учасники вечора-реквієму вийшли на площу, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, взяли участь у панахиді, яку відслужив отець Володимир Гавриленко.

Переглядів: 451 | Додав: гімназія | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)