Учні гімназії ім.О.Маковея знають, що сьогодні ситуація в Україні неспокійна, бо йде війна, проливається кров наших воїнів-захисників, тому всі як один вирішили виготовити вітальні листівки до Дня Збройних Сил України для українських військових.У своїх власноруч виготовлених листівках, учні висловили слова вдячності воїнам-захисникам, які постійно знаходяться під безперервним обстрілом ворогів-бойовиків.

Переглядів: 630 | Додав: гімназія | Дата: 01.12.2014 | Коментарі (0)

19 листопада до гімназії завітали Байдала І.В.та І.В. Костоглодова -представники Яворівської Районної Організації Товариства Червоного Хреста. Цього дня відбулася зустріч з учнями 10-А та 11-В класів. Ірина Володимирівна  розповіла та показала практично на муляжах як надавати першу долікарську допомогу при втраті свідомості, при попаданні сторонніх предметів у дихальні шляхи, при епілептичних нападах. Учні  також вчилися проводити серцево-легеневу реанімацію «потерпілому».

Переглядів: 502 | Додав: гімназія | Дата: 01.12.2014 | Коментарі (0)