Учні Яворівської гімназії ім. О.Маковея з 27 жовтня по 8 листопада 2014 року, під керівництвом практичного психолога Петрик О.О. та вчителів Букаріної Т.А. і Ткач Л.М., провели інформаційну кампанію з питань протидії торгівлі людьми "Твоє життя - твій вибір".

В рамках проекту було проведено синхронний квест з учнями навчальних закладів м.Яворова під гаслом "За безпечну подорож!"

Також з учнями 8-9 класів провели флеш-моб на тему "Ні - торгівлі людьми!"

Переглядів: 501 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (0)

31 жовтня учні 5-В і 4-А класів відвідали музей  генерала УПА Романа Шухевича в с.Білогорща та музей засновника УВО та ОУН полковника Євгена Коновальця в с.Зашків.

Також учні побували в криївці с.Зашків, де мали змогу відчути упівський дух, потримавши в руках справжню упівську зброю, одягнувшись в одежу та скуштувавши їжу тих часів. Завершила поїздку подорож по озеру с.Зашків на справжній бойовій козацькій "чайці".

Збагачені історичними знаннями про визвольну боротьбу українського народу та переповнені масою позитивних емоцій учні повернулися додому.

Переглядів: 466 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (0)

З 7 по 21 жовтня у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея проходив місячник шкільної  бібліотеки . Упродовж цього періоду було проведено безліч  цікавих заходів. Для учнів 5-х класів шкільний бібліотекар Романик М. С. організувала повчальні екскурсії у бібліотеку гімназії. Також учні 6-х класів позмагалися у брейн-рингу «Уважний читач» та цікавих вікторинах. Класні керівники та Марія Семенівна для учнів 6-х та 7-х класів організували просвітницькі бесіди на тему : «Історія виникнення шкільних бібліотек», «Історія стародавніх бібліотек», «505-річчя народження першодрукаря Івана Федорова».

На фінал місячника у 5-В  класним керівником Грюнер М. І. та шкільним бібліотекарем було проведено свято «Книга для людини, як сонце у житті».

Переглядів: 454 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (0)

30 вересня 2014 року лісова місцевість у селі Поруденко на цілий день перетворилась у справжнє наметове містечко. Адже тут проходив черговий 57 туристичний зліт, на який з’їхалися представники з усіх середніх шкіл Яворівського району. Прибула туди і команда Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея.

Учні гімназії брали активну участь в усіх запропонованих змаганнях та конкурсах. За свої старання отримали почесне перше місце. До речі, не вперше. Молодці, так тримати! Час, проведений на туристичному зльоті, пройшов цікаво, насичено, весело. Кожен з нетерпінням чекатиме наступної зустрічі.

Переглядів: 441 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (0)

В рамках Всеукраїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!» у Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея було проведено ряд заходів: цікаві виховні години, вікторини, конкурс малюнків з дотримання правил дорожнього руху. Головною метою всіх заходів стала організація здійснення профілактичної роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та вивчення правил безпечної поведінки на дорозі.

Сподіваємось, що діти будуть уважними пішоходами, використовуючи отримані знання на практиці. Адже відповідальне ставлення до власного здоров’я  є запорукою нашого життя.

Переглядів: 456 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (0)