Зустріч з Іваном Пазином

13 жовтня 2016 року учні 5-х класів у стінах гімназії зустрілись із талановитим поетом Яворівщини Іваном Пазином.

Старшокласники із цікавістю слухали й ловили кожне слово оповідача про його життя. Разом із гостем усі поринули у теплі спогади про його сина-патріота, який загинув в АТО, віддав життя за волю України. І з якою любов’ю й теплотою він декламував присутнім свої перші вірші, зокрема про перше кохання! А як звучали з його вуст і зачаровували слухачів поетичні твори про неньку Україну, а особливо ті, які присвячені люблячому сину-лицарю!

Хоча час, проведений із І. Пазином, промайнув швидко, проте кожен учень залишився під великими враженнями ще надовго. Наприкінці діти та їх класні керівники подякували гостю за теплу зустріч та щиру розмову.

Переглядів: 382 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0