Обласний турнір юних хіміків відбувся 9 жовтня 2016 на хімічному факультеті Львівського національного університету  імені  Івана Франка.  День видався  погожим, що посилило готовність нашої команди поринути у хімічний інтелектуальний бій.  Після урочистого відкриття турніру головною журі, професором Ю. Решетняком , проведено жеребкування.

Керівником нашої команди був вчитель хімії Фітьо Я. А., а капітаном  -  Лілія Козьол, членами команди- учні 10 класу:  Роман  Бачало, Настя Качалка, Юстина Роган, Оксана Семеряк.

... Читати далі »

Переглядів: 791 | Додав: гімназія | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

З  3 по 7 жовтня 2016 року серед учнів гімназії проводилась благодійна акція «5 картоплин». Школярі зібрали для нужденних не лише картоплю, а й моркву, буряки, цибулю. Загалом учнями школи зібрано понад 400 кілограмів овочів.

Нехай зернятка доброти та співчуття вже згодом проростуть у їхніх серцях!

Переглядів: 735 | Додав: гімназія | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)