5 лютого 2015 року, у Яворівській ДЮСШ, відбулися  районні спортивні ігри, приурочені річниці війни в Афганістані. Учні району змагались із різних видів спорту. Команда дівчат Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея, під керівництвом вчителя фізкультури   Кондришина О.Є, зайняла І місце у змаганнях із баскетболу. Свою перемогу юні баскетболістки присвятили воїнам-афганцям Яворівщини.

Переглядів: 541 | Додав: гімназія | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

20 лютого 2015 року в приміщенні Народного дому м. Яворова колектив Яворівської гімназії імені Осипа Маковея вшанував убієнних на Євромайдані. Вечір-реквієм пам’яті Небесної сотні розпочався спомином кожного, хто віддав своє життя за свободу, незалежність та демократію. На сцені запалали жовто-блакитні лампадки. У виконанні учнів прозвучали вірші та пісні про Небесну сотню.

Після дійства у залі, всі учасники вечора-реквієму вийшли на площу, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, взяли участь у панахиді, яку відслужив отець Володимир Гавриленко.

Переглядів: 472 | Додав: гімназія | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)

22 січня 2015 року у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея відбувся флешмоб, присвячений 97 річниці Соборності України. Учні та вчителі на подвір’ї гімназії відтворили карту України в кольорах національного прапора. Під час флешмобу звучала пісня «Україно моя» у виконанні учениці гімназії Діани Шп’єх. На завершення гімназисти створили живий ланцюг навколо школи, який символізував єднання нашої рідної неньки України!!!

Переглядів: 439 | Додав: гімназія | Дата: 29.01.2015 | Коментарі (0)

Учні та вчителі гімназії вирішили долучитися до численних волонтерів та небайдужих людей, і допомогти учасникам АТО на сході України.

Для цього всі бажаючі здавали кошти та тканину і плели маскувальну сітку, тим самим власноручно долучаючись до допомоги. Спільними зусиллями сплели 14 метрів сітки. Бажаємо нашим бійцям мужності та перемоги!!! І нехай таку сітку плетуть лише з навчальною метою!!!!

Переглядів: 508 | Додав: гімназія | Дата: 21.01.2015 | Коментарі (0)

Як і до всіх слухняних дітей, до учнів Яворівської гімназії також завітав Святий Миколай, щоб привітати усіх зі святом та роздати гарні дарунки! Своєю ефектною появою на "суперкарі" Миколай здивував усіх присутніх та подарував незабутні враження!

Діти з радістю зустрічали добродія, дякували за щедрі дарунки,  співали та розказували вірші.

Переглядів: 444 | Додав: гімназія | Дата: 21.01.2015 | Коментарі (0)

15 листопада у приміщенні хімічного кабінету Яворівської гімназії відбулася предметна комісія вчителів хімії і школа становлення молодого вчителя. Окрім того відбулися відкриті уроки, які провели Фітьо Я.А. та Мигаль Н.П. Уроки відзначилися великим професійним рівнем підготовки педагогів, цікавими методами викладання матеріалу та позитивним настроєм усіх учасників.

Переглядів: 513 | Додав: гімназія | Дата: 17.12.2014 | Коментарі (0)

4 грудня у гімназії відбулося  військово-спортивне свято «Козацькі забави». На захід були запрошені воїни 24 окремої механізованої бригади - сержанти: Голованов Дмитро та  Маюк Михайло.Захід розпочався Гімном України та хвилиною мовчання за загиблими воїнами АТО. Учні  гімназії привітали воїнів з Днем Збройних Сил України і вручили їм листівки та подарунки від Св.Миколая. Юнаки старших класів брали участь у змаганнях  військово-спортивного напрямку. Воїни АТО вручили переможцям  грамоти.

Переглядів: 524 | Додав: гімназія | Дата: 11.12.2014 | Коментарі (0)

9 грудня 2014 року  у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея відбулася зустріч учнів 8 – А класу з дільничним інспектором Яворівського РВ ГУМВ України у Львівській області старшим лейтенантом міліції Лягоменко Вікторією Георгієвною та старшим інспектором сектору кадрового забезпечення Яворівського РВ ГУМВ України у Львівській області  лейтенантом міліції Давида Вікторією Володимирівною. Гімназисти дізналися про кримінальну та адміністративну відповідальність дітей до 14 років. Гості розповіли про різні  життєві ситуації, які можуть привести підлітка до неприємностей, а також  навчили, як можна вирішити проблему, до кого звертатися  по допомогу.

Переглядів: 404 | Додав: гімназія | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

У рамках Тижня правових знань, в Яворівській гімназії відбулася зустріч учнів 6-Б класу з  провідним спеціалістом  Яворівського районного управління юстиції Доскоч Вірою Ярославівною,  та спеціалістом І категорії та Роман Уляною Василівною на тему: «Права та обов’язки учнів». На гостей посипалося безліч питань про права школярів, обов’язки учнів, вчителів та батьків. На закінчення заходу учні зробили висновок, що кожна людина повинна нести певну відповідальність за тих, хто нас оточує.

Переглядів: 412 | Додав: гімназія | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

У рамках Тижня правових знань класний керівник 2 – В класу  Кудрявцева Марія Василівна   8 грудня 2014 року провела тренінг «Вплив шкідливих звичок на здоров’я ». На заході гімназисти міркували над шкідливістю на організм людини куріння, алкоголю та наркотиків. Учні підготували презентації про вплив на організм людини тютюну та  алкоголю.

Переглядів: 436 | Додав: гімназія | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 21 22 »