В рамках Тижня правових знань, який проходить у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея з 1 по 12 грудня 2014 року, у вівторок, 2 грудня, відбулася зустріч учнів    5 – А класу з начальником ДПРЧ – 53, ДПРЧ – 23 ГУ ДСДН України у Львівській області  майором служби цивільного захисту Кунинцем Тарасом Романовичем. Цікава і змістовна розповідь про поведінку з вибухонебезпечними предметами, з електроприладами, на льоду та багато інше запала у пам’ять гімназистів.

Переглядів: 418 | Додав: гімназія | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

Учні гімназії ім.О.Маковея знають, що сьогодні ситуація в Україні неспокійна, бо йде війна, проливається кров наших воїнів-захисників, тому всі як один вирішили виготовити вітальні листівки до Дня Збройних Сил України для українських військових.У своїх власноруч виготовлених листівках, учні висловили слова вдячності воїнам-захисникам, які постійно знаходяться під безперервним обстрілом ворогів-бойовиків.

Переглядів: 625 | Додав: гімназія | Дата: 01.12.2014 | Коментарі (0)

19 листопада до гімназії завітали Байдала І.В.та І.В. Костоглодова -представники Яворівської Районної Організації Товариства Червоного Хреста. Цього дня відбулася зустріч з учнями 10-А та 11-В класів. Ірина Володимирівна  розповіла та показала практично на муляжах як надавати першу долікарську допомогу при втраті свідомості, при попаданні сторонніх предметів у дихальні шляхи, при епілептичних нападах. Учні  також вчилися проводити серцево-легеневу реанімацію «потерпілому».

Переглядів: 497 | Додав: гімназія | Дата: 01.12.2014 | Коментарі (0)

11 жовтня в Яворівській гімназії був проведений фестиваль військово-патріотичної пісні «Сурми звитяги», присвячений відзначенню 100-ї річниці створення легіону Українських січових стрільців, Героям Майдану, воїнам АТО.

Захід проводився з метою відродження й популяризації української військово-патріотичної пісні, історії нашої країни, громадянської та патріотичної свідомості молодого покоління.

У фестивалі прийняли участь всі класні колективи гімназії.

Переглядів: 453 | Додав: гімназія | Дата: 27.11.2014 | Коментарі (0)

У Новояворівській СЗШ І ст.№1 відбувся районний етап дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу «Сурми звитяги». Учні нашої гімназії разом із учителем-наставником М.Матвіїв гідно представили себе і добились результативності.

Вокальний ансамбль «Тоніка»-ІІ місце. Хор хлопчиків –ІІІ місце.

Яворівська гімназія ім. О.Маковея пишається своїми вихованцями.

Переглядів: 432 | Додав: гімназія | Дата: 27.11.2014 | Коментарі (0)

З 06.10 по 21.10  серед учнів 1-7 класів у Яворівській гімназії відбулися змагання з шашок.Захід був присвячений 72 річниці створення УПА.Участь в змаганнях взяли 7 команд.Змагання проводились за коловою схемою. Шашковий турнір- справжнє випробування на тактичне мислення, тому і довелося досить напружено попрацювати. Найсильнішою у молодшій групі виявилася команда 3-Б класу(М.Іваник, Р.Піта,Т.Лещишин, А.Лукасевич, В.Маковецький, З.Білецький) ,  у старшій групі команда 6-Б класу (Я.Даньо, В.Філяс, В.Ревура, Ю.Павлюк, А.Гіщак).

Тож бажаємо нових перемог юним спортсменам!

Переглядів: 479 | Додав: гімназія | Дата: 27.11.2014 | Коментарі (0)

30 жовтня 2014 року учні 3-Б класу разом з класним керівником Карпою Я.М. мандрували загадковими вулицями Львова. Учні пізнали таємницю старовинної аптеки, познайомились із власником, найдавнішим аптекарем і зарядились пігулками гарного настрою.

Гімназисти побували в історичних музеях, де поповнили багаж знань з історії. А особливо радо їх зустрічали звірі зоопарку «Лімпопо» у Меденичах, адже яворівчани пригощали їх смаколиками. Поїздка запам’ятається дітям надовго.

Переглядів: 455 | Додав: гімназія | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)

Учні Яворівської гімназії ім. О.Маковея з 27 жовтня по 8 листопада 2014 року, під керівництвом практичного психолога Петрик О.О. та вчителів Букаріної Т.А. і Ткач Л.М., провели інформаційну кампанію з питань протидії торгівлі людьми "Твоє життя - твій вибір".

В рамках проекту було проведено синхронний квест з учнями навчальних закладів м.Яворова під гаслом "За безпечну подорож!"

Також з учнями 8-9 класів провели флеш-моб на тему "Ні - торгівлі людьми!"

Переглядів: 497 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (0)

31 жовтня учні 5-В і 4-А класів відвідали музей  генерала УПА Романа Шухевича в с.Білогорща та музей засновника УВО та ОУН полковника Євгена Коновальця в с.Зашків.

Також учні побували в криївці с.Зашків, де мали змогу відчути упівський дух, потримавши в руках справжню упівську зброю, одягнувшись в одежу та скуштувавши їжу тих часів. Завершила поїздку подорож по озеру с.Зашків на справжній бойовій козацькій "чайці".

Збагачені історичними знаннями про визвольну боротьбу українського народу та переповнені масою позитивних емоцій учні повернулися додому.

Переглядів: 461 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (0)

З 7 по 21 жовтня у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея проходив місячник шкільної  бібліотеки . Упродовж цього періоду було проведено безліч  цікавих заходів. Для учнів 5-х класів шкільний бібліотекар Романик М. С. організувала повчальні екскурсії у бібліотеку гімназії. Також учні 6-х класів позмагалися у брейн-рингу «Уважний читач» та цікавих вікторинах. Класні керівники та Марія Семенівна для учнів 6-х та 7-х класів організували просвітницькі бесіди на тему : «Історія виникнення шкільних бібліотек», «Історія стародавніх бібліотек», «505-річчя народження першодрукаря Івана Федорова».

На фінал місячника у 5-В  класним керівником Грюнер М. І. та шкільним бібліотекарем було проведено свято «Книга для людини, як сонце у житті».

Переглядів: 449 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 »