31 березня 2016 року на базі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу "І слово, і пісня, матусю, тобі". Учасники заходу виконували пісні про маму акапельно, або під інструментальний супровід. Учні та їх наставники продемонстрували високий рівень вокальної майстерності у поєднанні із живим акомпонементом у чотирьох номінаціях "Соло", "Дует", "Тріо", "Ансамбль".

Переможцями конкурсу у номінації «Соло» стала  учениця  6-Г класу  Яворівської гімназії імені Осипа Маковея  Яна Гембаровська, а у номінації &la ... Читати далі »

Переглядів: 758 | Додав: гімназія | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)

В  Яворівській гімназії імені  Осипа Маковея вже традицією стало проведення учнівським парламентом  Дня учнівського самоврядування. 25 березня з нетерпінням чекали  гімназисти 1-4 класів  на своїх «вчителів» -  учнів старших класів, які в цей день  набиралися педагогічного досвіду.

День самоврядування -  це  чудовий профорієнтаційний захід. Навички здобуті під час Дня самоврядування учні використають при виборі своєї майбутньої професії.

Переглядів: 555 | Додав: гімназія | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)