18 вересня 2015 року в Яворівській гімназії ім.Осипа Маковея відбулись вибори президента учнівського парламенту.У виборах взяли участь 369 учнів та 35 вчителів. Голосування проходило на перервах. Кандидатами у президенти були такі учні: Семеряк Оксана(5-В кл.), Долгушина Ірина (5-Б кл.), Журба Аліна ( 6-Б кл.), Коструба Юлія (6-Г кл.) та Добрянська Юлія (5-В кл.).

За підсумками лічильної комісії найбільшу кількість голосів здобула  учениця 5-В класу Юлія Добрянська. Вітаємо президента учнівського парламенту Юлію Добрянську та зичимо їй успіхів у роботі!

Переглядів: 515 | Додав: гімназія | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

18 вересня  2015 року, у Яворівській гімназії ім.Осипа Маковея, відбулася зустріч гімназистів 1-2 класів з представниками правоохоронних органів Яворівського РВ УМВС  України  у Львівській області. Зустріч проходила в рамках акції «Увага! Діти на дорозі».

Головна мета проведеного заходу – убезпечити  гімназистів-учасників дорожнього руху від нещастя на дорозі, вберегти їх здоров’я  та життя .

Переглядів: 452 | Додав: гімназія | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

У понеділок, 7 вересня, відбулася загальногімназійна лінійка, на якій директор гімназії Моржин Н.Р. ознайомила учнів зі Статутом гімназії, Гудошнікова Н.М. провела інструкцію про заходи пожежної безпеки, Світлак Я.Й. розповів, як поводитися з вибухонебезпечними предметами, а Хомік Р.М. ще раз нагадав усім присутнім про правила дорожнього руху.

Переглядів: 410 | Додав: гімназія | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)