Учні та вчителі гімназії вирішили долучитися до численних волонтерів та небайдужих людей, і допомогти учасникам АТО на сході України.

Для цього всі бажаючі здавали кошти та тканину і плели маскувальну сітку, тим самим власноручно долучаючись до допомоги. Спільними зусиллями сплели 14 метрів сітки. Бажаємо нашим бійцям мужності та перемоги!!! І нехай таку сітку плетуть лише з навчальною метою!!!!

Переглядів: 511 | Додав: гімназія | Дата: 21.01.2015 | Коментарі (0)

Як і до всіх слухняних дітей, до учнів Яворівської гімназії також завітав Святий Миколай, щоб привітати усіх зі святом та роздати гарні дарунки! Своєю ефектною появою на "суперкарі" Миколай здивував усіх присутніх та подарував незабутні враження!

Діти з радістю зустрічали добродія, дякували за щедрі дарунки,  співали та розказували вірші.

Переглядів: 448 | Додав: гімназія | Дата: 21.01.2015 | Коментарі (0)