9 грудня 2014 року  у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея відбулася зустріч учнів 8 – А класу з дільничним інспектором Яворівського РВ ГУМВ України у Львівській області старшим лейтенантом міліції Лягоменко Вікторією Георгієвною та старшим інспектором сектору кадрового забезпечення Яворівського РВ ГУМВ України у Львівській області  лейтенантом міліції Давида Вікторією Володимирівною. Гімназисти дізналися про кримінальну та адміністративну відповідальність дітей до 14 років. Гості розповіли про різні  життєві ситуації, які можуть привести підлітка до неприємностей, а також  навчили, як можна вирішити проблему, до кого звертатися  по допомогу.

Переглядів: 407 | Додав: гімназія | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

У рамках Тижня правових знань, в Яворівській гімназії відбулася зустріч учнів 6-Б класу з  провідним спеціалістом  Яворівського районного управління юстиції Доскоч Вірою Ярославівною,  та спеціалістом І категорії та Роман Уляною Василівною на тему: «Права та обов’язки учнів». На гостей посипалося безліч питань про права школярів, обов’язки учнів, вчителів та батьків. На закінчення заходу учні зробили висновок, що кожна людина повинна нести певну відповідальність за тих, хто нас оточує.

Переглядів: 414 | Додав: гімназія | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)

У рамках Тижня правових знань класний керівник 2 – В класу  Кудрявцева Марія Василівна   8 грудня 2014 року провела тренінг «Вплив шкідливих звичок на здоров’я ». На заході гімназисти міркували над шкідливістю на організм людини куріння, алкоголю та наркотиків. Учні підготували презентації про вплив на організм людини тютюну та  алкоголю.

Переглядів: 438 | Додав: гімназія | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)