Вітаємо наших воїнів із поверненням!

9 жовтня 2019 року у стінах Яворівської гімназії імені Осипа Маковея відбулася зустріч школярів 10 класів із воїнами 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького.

Командир 1 механізованого батальйону, капітан Мазорчук Сергій Юрійович надзвичайно цікаво розповів гімназистам про службу на передовій, про ставлення мешканців Сходу до наших воїнів, про загиблих героїв, яких наша бригада втратила на фронті, захищаючи рідну землю.

Командир кулеметного взводу 1 механізованого батальйону, молодший лейтенант Антонюк Іван Миколайович  розповів здобувачам освіти про те, як він став воїном Королівської бригади, про те, як це бути на «нульовій точці» і дивитись ворогові у вічі та чути його мову.

А діловод 1 механізованого батальйону, старший солдат Масюкова Христина Сергіївна  відповіла на запитання гімназистів: «Чи легко на фронті дівчатам?»

Супроводжував наших дорогих гостей старший лейтенант Савченко Олександр Едуардович,офіцер прес-служби  військової частини.

На завершення зустрічі школярі щиро подякували нашим героям за мирне небо над головою, за спокій у наших домівках.

Слава Україні! Слава нашим Героям!

Переглядів: 317 | Додав: гімназія | Рейтинг: 4.0/1