Rонкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»

Упродовж жовтня 2020 року в Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея було проведено конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги». У виконанні  Іваницької Анастасії, Грицан Дарини, Варениці Яни, Гаврилович Діани, Байди Віталіни, Стенюх Марії, Мосур Софії, Федор Ліани, Хай Анастасії, Рубан Мар’яни, Квас Лілії, Гаврилечко Марти, Доскоч Софії, Тістечок Оксани, Молоко Вікторії, Стецик Софії, Цьоця Руслана та Циганка Дениса прозвучали пісні українських композиторів та виконавців.  Це не лише конкурс, який вже став щорічною традицією у стінах нашої гімназії, а й ушанування памяті героїв нашого краю. У цьому конкурсі учні проявили свої таланти та патріотизм. Переможцем стала учениця 11 класу Стецик Софія. Вітаємо!

Фотоальбом конкурсу

ВІдео