Передноворічне інтерв'ю

30.12 2016 року активом Учнівського парламенту, членами гуртка «Основи журналістики» (керівник Поляк Г. І.),  Кущик  Олесею та Іриною Пенцко було взято передноворічне інтерв’ю із адміністрацією Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея.

У ході теплої розмови директор гімназії розповіла юним кореспондентами про те, чим їй запам’ятався 2016 рік. Також Наталія Романівна відкрила  майбутнім майстрам пера своє найзаповітніше бажання  – миру і злагоди в нашій державі. Адже відомо, що грудень -  час у передчутті свята і час, коли здійснюються всі мрії.

Наші журналісти мали змогу поспілкуватись із заступниками директора з навчально-виховної роботи Мигаль Надією Петрівною, Гудошніковою Надією Миколаївною та Вербенець Галиною Федорівною, які під час щирої бесіди згадали  найцікавіші моменти із свого життя, які трапились із ними в 2016 році. Також поділилась із гімназистами планами на  майбутнє, які прагнуть реалізувати найближчим часом у 2017 році.

На завершення учні подякували своїм співрозмовникам за те, що радо погодились на інтерв’ю  та викроїли для цього час у своєму графіку роботи. Юні журналісти побажали їм здоров’я, успіхів та натхнення у їхній нелегкій праці, добрих змін та високих показників у нашій гімназії.

Щасливого Нового 2017 року!

Щасливого Нового 2017 року!

Переглядів: 489 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0