День вчителя

4 жовтня 2019 року школярі Яворівської гімназії привітали педагогів із прийдешнім святом, яке в Україні традиційно відзначають у першу неділю жовтня.

Особливим подарунком до Дня вчителя став захід, який підготував Учнівський парламент.

Упродовж години у класі не стихали оплески і сміх глядачів. Учні декламували вірші-привітання, інсценізували комічні ситуації зі шкільного життя. Також лунали пісні у виконанні вихованців. А учні 2-В класу підготували танець під супровід пісні « Вчителько» групи « Тік». Організатори навіть провели інтелектуальний конкурс, де вчителі продемонстрували свою обізнаність із різних шкільних предметів.

Родзинкою свята та приємною несподіванкою став змонтований відеоролик про вчителів та гімназійне життя загалом.

Наприкінці майбутні випускники подякували за щасливі роки, проведені у стінах гімназії, за здобуті знання та життєвий досвід.

У цей день усі отримали море позитивних емоцій. Директор гімназії та вчителі, в свою чергу, щиро подякували учням за чудове свято, за можливість подивитись на себе з іншої сторони і вручили учасникам виступу солодкий подарунок.

Переглядів: 308 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0