Вітаємо учасників обласного кінофестивалю учнівських медіажиттєписів

6 грудня 2021 року учні Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея Олександр Дмуховський та Максим Радченко взяли участь в обласному кінофестивалі учнівських медіажиттєписів, присвячених Героям Небесної Сотні та воїнів АТО/ООС "Я до тебе з небес посміхнуся - ти лишень свої очі здійми до зірок", який ініціював Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У фестивалі взяли участь 20 команд учнів шкіл та професійно - технічних училищ Львівської області.

У своєму документальному фільмі "Спалене життя" гімназисти висвітлили історію про життя Героя Андрія Леськіва, який загинув разом з бійцями у бойовій машині піхоти під Довжанськом Луганської області. Побратими його тіло транспортували під Зеленопілля. Російським агресором зі своєї території було нанесено залпових ударів системою "Град", розбомблено техніку ЗСУ і тіла загиблих воїнів. Після бомбардувань тіла бійців знову були зібрані для перевезення на мирну територію, але на шляху транспортування снаряд знову влучив у машину швидкої допомоги. На фасаді Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея встановлена меморіальна дошка Героєві, це єдине місце, де вшановують його пам'ять. Вічна слава Героям України!

Переглядів: 248 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0