Телеміст Україна понад усе!

21 січня 2022 року до Дня Соборності України між учнями Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея та Спеціалізованої школи №124 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва відбувся телеміст «Україна понад усе!». Ведучою проєкту була заступник з навчально-виховної роботи Надія Гудошнікова. Учасниками були члени Учнівського парламенту гімназії, а саме: Владислав Ковалик, Віктор Сичак, Дарина Гамела, Софія Сичак, Назар Станько, Христина Дучак, Олег Созанський. Учні шкіл мали змогу переглянути відеофільми про місто Яворів та школу м. Києва, взяли активну участь у живому спілкуванні про те, як відзначають День Соборності України в їхній школі, яку роль для українців відіграє «єдність» і «свобода», що означає бути «патріотом» тощо.

Переглядів: 180 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0