Свято Книги

З 7 по 21 жовтня у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея проходив місячник шкільної  бібліотеки . Упродовж цього періоду було проведено безліч  цікавих заходів. Для учнів 5-х класів шкільний бібліотекар Романик М. С. організувала повчальні екскурсії у бібліотеку гімназії. Також учні 6-х класів позмагалися у брейн-рингу «Уважний читач» та цікавих вікторинах. Класні керівники та Марія Семенівна для учнів 6-х та 7-х класів організували просвітницькі бесіди на тему : «Історія виникнення шкільних бібліотек», «Історія стародавніх бібліотек», «505-річчя народження першодрукаря Івана Федорова».

На фінал місячника у 5-В  класним керівником Грюнер М. І. та шкільним бібліотекарем було проведено свято «Книга для людини, як сонце у житті».

Переглядів: 454 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0