Олімпіада українська мова

17 листопада 2013 року  в СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Новояворівська пройшов  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови  та літератури , у якій брали участь учні  з  60 шкіл Яворівського району. Вони вибороли право називатися кращими з кращих у  володінні знаннями з  української словесності.

Еверест філології підкорили  найрозумніші , серед яких – учні гімназії ім. О. Маковея . Ми вітаємо наших призерів:

• Добрянську Марію-Лілію, яка посіла І місце (учитель Сьоміна К. А.);
  • Дорош Богданну –І місце ;
  • Корчак Софію – ІІ місце (учитель Фірчук О.М.);
  • Ковалик Марію –І місце , Бородіну Христину –ІІ місце (учитель Бородіна Г.Р.);
  •  Поляк Катерину –ІІ місце (учитель Чайковська Н.М.) ;
  • Гавриленку Оксану – ІІІ місце (учитель Коломієць Г.І.);

Результати  олімпіади  довели, що нічого неможливого немає. Досягти вершин можна, варто лише  поставити перед собою мету і впевнено крокувати до неї .

Переможцям бажаємо подальших успіхів та нових досягнень, а доля нехай пренесе смак нових перемог!

Переглядів: 707 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0