Юні журналісти

20 листопада 2013 року у Львові , в Школі журналістики Центру творчості дітей та юнацтва Галичини , відбувся обласний конкурс друкованих виданьГостре перо .
  Цьогоріч зголосилися взяти участь в конкурсі 35 редколегій учнівськи видань Львова та  області, в тому числі й наша гімназія.

Конкурс було поділено на три етапи. На першому – журі , до складу якого увійшли Іван Скіряк (старший редактор львівської студії телебачення), та голова журі – відома поетеса Марія Людкевич , оцінювало якість друкованих видань навчальних закладів.
  На другому етапі учні презентували газету , друковане видання , кінофільм.

А  під час третього етапу представники редколегій брали участь у творчому конкурсі. Команду нашої гімназії представляли Богданна Дорош , Софія Корчак, Анастасія Комісар та Олена Живицька . У півторагодинній перерві між закінченням останнього етапу змагань і  нагородженням усім бажаючим був запропонований святковий концерт .

У творчому конкурсі нашій команді запропонували написати твір
"Мій Шевченко, за який нас похвалила сама Марія Людкевич .
 Наш твір визнано найкращим серед усіх представлених творів, і буде надрукований у львівській газеті
"Галицьке юнацтво .

Переглядів: 557 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0