Зустріч з учасниками АТО

Напередодні Дня захисника України, з 10 по 13 жовтня 2016 року, проводились зустрічі учнів гімназії ( 1-А та 4-ті класи) з учасниками АТО – Віталієм Мітусовим, Юрієм Югасом.

Діти мали змогу прослухати розповіді гостей, мужніх бійців, про жахливі сторінки війни на Сході, про те, як безневинно гинуть від ворожих куль і мін не лише військові, а й беззахисні мирні люди, про героїв-волонтерів, які, ризикуючи власним життям, завжди приходять на допомогу на поле бою. І за це їм хлопці дуже вдячні!

На завершення гості подякували гімназистам за листи, які ті надсилали захисникам на  фронт. Адже саме вони є тією іскринкою і надією, яка зігріває, бадьорить і підтримує бійців у найтяжчі хвилини життя.

Переглядів: 400 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0