Увага, кліщі!!!

5 травня 2017 року в Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея вчителями біології і основ здоров’я (Бачало  О.Р., Ваньо Т.В., Грицан Л.П., Марків Л.М.) серед учнів 1-7 класів проведено низку заходів щодо попередження зараження вірусом кліщового енцефаліту.

На інформаційних п’ятихвилинках педагоги акцентували увагу учнів на тому, що саме у весняно-літні дні зростає активність кліщів, а також пропонували  методи видалення паразитів із поверхні шкіри людини.        Учитель образотворчого мистецтва Бідак Р.П.  у 1-3 класах провела  конкурс малюнків на тему: «Охорона та збереження лісу», а під керівництвом Кудрявцевої М.В., учителя трудового навчання, учні  1-4 класів  виготовили інформаційні буклети, у яких містилась інформація про енцефалітних кліщів,  переносників збудників захворювань людей і тварин, як саме уникнути даних неприємностей і як діяти в подібних ситуаціях.

Переглядів: 416 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0