Співпраця з корпусом миру

Відповідно до угоди про співробітництво між Україною і США, у рамках проекту співпраці Корпусу Миру з Міністерством освіти та науки 7 листопада 2016 року в Яворівську гімназію  ім. Осипа Маковея завітав гість із далекого штату Монтана (США) містер Джон.

Основна мета зустрічі -  підвищення рівня володіння іноземною мовою в  загальноосвітніх  навчальних закладах, сприяння міжкультурному обміну та використання прогресивних методів навчання в сучасній школі.

Упродовж трьох днів американський волонтер зустрічався із гімназистами, провів декілька уроків для них. Доброволець Корпусу Миру багато спілкувався як із учнями, так із вчителями нашого навчального закладу, під час якого розповів про свою сім’ю, друзів, про звичаї та традиції американського народу.

У грудні ми розпочнемо нашу співпрацю із містером Джоном, яка триватиме протягом двох років.

Сподіваємось, що даний проект – шлях до  самопокращення  й само удосконалення, нагода краще оволодіти англійською мовою, дорога до кращого світу. Адже волонтерство – це не тільки допомога, це – саморозвиток.

Переглядів: 456 | Додав: гімназія | Рейтинг: 3.0/2