Робоча лінійка

6 вересня 2018 року у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея відбулася робоча лінійка. Директор гімназії  Наталія Моржин нагадала учням про дотримання Статуту гімназії, про правила поведінки у стінах рідної школи.

На лінійку було запрошено провідного інспектора Яворівського районного відділу головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області лейтенанта служби цивільного захисту  Євгена Біду, який розповів про поводження з вогнем.

Учитель предмета «Захист Вітчизни» Ярослав Світлак  продемонстрував гімназистам вибухонебезпечні предмети, розповів про їх небезпеку та  поводження з ними, а також наголосив про використання терористами  хімічних рідин.

Вчитель трудового навчання Ігор Чиж нагадав школярам про правила поведінки на дорозі.

Заступник директора Надія Гудошнікова  розповіла про торгівлю людьми і наголосила про поведінку з незнайомими людьми.

На завершення президент Учнівського парламенту Богдан Коновал прозвітував про роботу самоврядування за минулий навчальний рік і побажав новообраному президенту успіхів.

Педагог – організатор Наталія Семерак повідомила учнів про початок виборчої компанії у гімназії.

Переглядів: 397 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0