"Різдвяні канікули"

7 грудня 2017 року в місті  Новояворівську  відбувся районний  етап фестивалю – конкурсу  для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». У конкурсі взяли участь учні Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея, а саме: Семеряк Оксана, Маюк Анастасія, Тістечок Оксана, Лаган Мар’яна, Машковська Марія, Пенцко Ірина, Кущик Олеся, Шандрук Анастасія, Воробей Тетяна, Добрянська Юлія, Хлюпа Ірина, Бутка Марія, Радейко Софія, Фульмес Лілія, Гаращук Юстина, Радченко Максим, Мельник Максим, Стричак Марія, Сенкевич Лілія, Тишик Вікторія, Лисняк Анна у номінації «вокально – хореографічна композиція» . За результатами виступу колектив зайняв перше місце. Організаторами композиції були : керівник гуртка Горох М.С. та вчитель Дацко Н.О.

Переглядів: 506 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0