Конкурс строю та пісні

10 листопада 2016 року в Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея відбувся конкурс строю та пісні серед взводів 6 і 7 класів у рамках військово-спортивної гри «Джура».

Учасники конкурсу посилено тренувались, щоб продемонструвати свій вишкіл. Свято розпочалось із Гімну України. Учням представили журі, до складу якого входили: заступник директора - Гудошнікова Надія  Миколаївна та учасники АТО : Квас Андрій Степанович, прапорщик, командир гранатометного взводу  24 ОМБ;  Місюк Анатолій Романович, старший сержант, командир БМБ-2, 24 ОМБ.

Упродовж конкурсу панував піднесений настрій і патріотизм. Переможців, 7 – Г клас,  нагородили грамотою Учнівського парламенту. Учнів привітали воїни, побажавши здоров’я, мирного неба й успіхів у навчанні.

Переглядів: 551 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0
1 Юлія Турба
Вітаю свій улюблений клас!