День знань

3 вересня в Яворівській  гімназії імені Осипа Маковея відбувся День знань. Уже традиційно гімназисти починають навчальний рік молитвою у церкві св. Юрія. Отець Володимир Гавриленко молиться з учнями, вчителями та батьками за щасливе навчання дітей, окроплює їх свяченою водою і дає Боже благословення.

З церкви школярі та вчителі  колоною крокують до памятника Небесної Сотні. Тут  вшановують загиблих Хвилиною мовчання та покладають квіти до монумента.

Біля гімназії школярів зустрічає дзвінкий козацький марш.

Цьогоріч на перший урок до гімназистів були запрошені воїни АТО: підполковник Поступальський Сергій Леонідович, старший прапорщик Голосай Юрій Леонідович та старший лейтенант Ткаченко Роман Костянтинович. Учні 5 – А, 5 – В та 7 – А, Б із великим задоволенням слухали розповідь наших воїнів. На завершення зустрічі школярі вручили нашим захисникам листівки, виготовлені гімназистами, солодкі подарунки і щиро подякували їм за мирне небо над головою.

Переглядів: 426 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0