День збройних сил України

У рамках святкування Дня збройних сил України 6 грудня  2016 року в Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея відбулась військово – спортивна гра    «Козацькі забави» серед учасників гуртка «Школа безпеки» (керівник Гудошнікова Н. М.) і бійцями Яворівської 24 механізованої бригади ім. Данила Галицького. Гімназисти ретельно готувались до цих змагань під наставництвом вчителя предмета «Захист Вітчизни»  Світлака Я. Й.  та вчителя фізкультури   Кондришина О. Є.

На заході були присутні  методисти  відділу освіти Яворівської РДА – Каліцінська Галина  Мирославівна та Флис Богдан  Володимирович.

Свято розпочалося із шикування команд та урочистого виконання Гімну України. Голова журі Флис  Б. В. привітав учасників змагань із сьогоднішнім святом і представив суддівський склад, до якого входили: старший прапорщик Яворівського РВК Прус Я. С. та старший лейтенант 24 механізованої бригади  ім. Д. Галицького  Салковський В. Л.

Кожен із учасників змагання показав свою фізичну підготовку, спритність, швидкість і знання військової справи. Гра складалась із 10 естафет, під час яких використовувались і військові елементи: стрільба із пневматичної гвинтівки, спорядження магазину із урахуванням часу.

Змагання  виявились напруженими, оскільки кожен із команд  боровся за першість і солодкий приз. І все ж таки кубок переможця здобув досвід і систематичні заняття спортом – військовослужбовці 24 механізованої бригади. Але без нагороди  не залишилися і гімназисти. Воїни  дружньо поділилися смаколиками зі школярами.

На завершення всіх учасників гри « Козацькі  забави» привітала методист відділу освіти Каліцінська Галина Мирославівна.

Переглядів: 443 | Додав: гімназія | Рейтинг: 0.0/0