16 листопада 2018 року в рамках інформаційно – просвітницької кампанії з питань протидії торгівлі людьми  в Яворівській гімназії імені Осипа Маковея спільно з учнями Яворівської ЗОШ І – ІІІ ст. №2 на площі Ринок було проведено  флеш – моб  під гаслом «Ні – торгівлі людьми». Практичний психолог Яворівської  гімназії ім. Осипа Маковея Ольга Петрик  інформувала школярів про актуальність проблеми з питань протидії торгівлі людьми у сучасному світі та в Україні. Президент Учнівського ... Читати далі »

Переглядів: 433 | Додав: гімназія | Дата: 20.11.2018 | Коментарі (0)

15 листопада 2018 року  у Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея відбувся синхронний квест  з питань протидії торгівлі людьми з учнями  Яворівської ЗОШ I- III ступенів  №2 на тему «Я за безпечну подорож». Гімназисти  10 класів,  долаючи маршрут, мали можливість відтворити свої знання з питань протидії торгівлі людьми.

Переглядів: 437 | Додав: гімназія | Дата: 20.11.2018 | Коментарі (0)