03.11.2018 відбувся мегакрутий проект Mini Model United Nations Fall 2018 на базі Яворівської гімназії імені Осипа Маковея. Цей день став визначним для багатьох людей і приніс багато користі для нашої громади!

У проекті взяли участь учні гімназії та інших шкіл району, випускники та волонтери Корпусу Миру. Під керівництвом президента учнівського самоврядування Шевчика Івана була проведена грандіозна підготовка до заходу, який пройшов на високому рівні! Дякуємо всім учасникам та запрошуємо молодих та креативних до створення нових проектів!!!

Переглядів: 351 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2018 | Коментарі (0)

Учні Яворівської гімназії Піта Роман  та  Шугалтер Роман взяли участь у турнірі юних хіміків, який відбувався на базі хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Команда Яворівського району показала високий результат, виборовши ІІІ місце. Вітаємо учнів та вчителя  хімії Мигаль Н.П.!!!

Переглядів: 380 | Додав: гімназія | Дата: 13.11.2018 | Коментарі (0)