В рамках тижня безпеки праці у Яворівській гімназії була проведена вікторина «Перша медична допомога». Активну участь у вікторині приймали учні та вчителі, які перевіряли свої знання, відповідаючи на цікаві запитання. Переможцями стали учні 6-А класу Юпин Наталія, Федик Анастасія та Лупул Христина, які були нагороджені солодким призом. ВІТАЄМО!!!

Переглядів: 868 | Додав: гімназія | Дата: 04.05.2018 | Коментарі (0)

2 травня 2018 року у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея відбулися змагання медичних ланок  11 класів на тему «Твоя безпека».

Захід відкрили переможці  проекту «Впровадження інноваційних методик попередження дитячої злочинності та травматизму на дорогах Яворівського району».  Своїм виступом гімназисти старалися навчити присутніх, як потрібно поводитися у будь-яких кри ... Читати далі »

Переглядів: 474 | Додав: гімназія | Дата: 04.05.2018 | Коментарі (0)