22 лютого 2017 року в Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея відбулася зустріч зі старшим інспектором  ювенальної превенції  Яворівського ГУНП у Львівській області капітаном Давив Оксаною Миколаївною з учнями 10 – А класу про профілактику залучення учнів у «групи смерті», які схиляють дітей до суїциду.

Переглядів: 444 | Додав: гімназія | Дата: 22.02.2017 | Коментарі (1)

21 лютого 2017 року учні 11 класу Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея відвідали могилу Героя України Романа Варениці. Гімназисти запалили лампадки і помолились, ушанувавши пам'ять  всіх загиблих за незалежність і цілісність нашої держави.

Вічна слава Героям України!

Переглядів: 388 | Додав: гімназія | Дата: 22.02.2017 | Коментарі (0)

17 лютого 2017 року учнівський та вчительський колектив Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея вшанували загиблих Героїв  на Майдані у 2014 році. Учні старших класів колоною рушили до  пам’ятника Небесній Сотні. Попереду гімназисти несли ікебани з мирту та калини. З - під зелених листочків та червоних ягід  світилися лампадки на знак скорботи.

Учні та вчителі вишикувалися біля пам’ятника загиблим на Майдані та в АТО.  Вшановуючи пам’ять полеглих героїв, виступив учитель гімназії Ярослав Фітьо. Він розповів про трагічні події трирічної давнин ... Читати далі »

Переглядів: 503 | Додав: гімназія | Дата: 22.02.2017 | Коментарі (1)